AirBrush

3.14.2

3.0

1

Süper güçlü, geniş kapsamlı bir düzenleme aracı

761.9k

Bu uygulamayı oyla

AirBrush hoş görünmek için selfiniz üzerinde ihtiyaç duyabileceğiniz büyük dokunuşları ele alma becerisine sahip tam özellikli bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulamanın arayüzünden otomatik olarak filtreleri uygularken fotoğraf çekebileceksiniz, ancak onları daha sonra düzenlemek isteyebilirsiniz ki bu da mümkündür.

Bu uygulamanın en büyük artılarından biri 'sihirli değnek' efektine sahip olmasıdır, ki bu sayede tek bir dokunuşla çeşitli filtrelerle fotoğraflarınıza ince ayarlar verebileceksiniz. Ancak unutmayın tüm bu araçları hem bireysel olarak hem de elle kullanabileceksiniz, eğer aradığınız şey buysa. Örneğin şunları yapabileceksiniz: dişlerinizi beyazlatma, gözlerinizi büyütme, yanaklarınızı inceltme, cildinizi yumuşatma ve çok daha fazlası. Tüm bunları direkt ve kullanıcı dostu olan basit araçlarla yapabilirsiniz.

Fotoğraflarınızın her biri üzerinde çalışmanızı bitirdiğinizde, yapmanız gereken tek şey onları akıllı telefonunuzun hafızasına kaydetmektir. Standart her zaman olduğu gibi, telefonunuzda kurulu olduğu sürece en beğendiğiniz sosyal ağ paylaşım sitelerinden herhangi biri üzerinde paylaşmak için resimlerinizi hazır kullanabileceksiniz.

AirBrush oldukça rahat arayüz sunan ve sayısız kullanışlı aracıyla muhteşem bir fotoğraf düzenleme aracıdır. Bu uygulama özel olarak 'selfilere' yeniden dokunuşta bulunmak için tasarlanmış olsa da herhangi bir fotoğraf üzerinde yeniden düzenleme yapmak için de uygundur.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X